33 000 ₴
28 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 36Wh Дефекти: Корпус подряпаний і обклеєний оракалом. відбиток клавіатури на матриці Екран: Нормальний стан - присутні засвічення / потрапляння порошинок, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу під час роботи

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 36 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Core i5-12450H 8(12)x4.40 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 год. 30 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 1.5 MHz |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2958284 |
| Клас | B |
| Код | ID569190 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Обсяг відеопам'яті | 6144 MB |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 12-е Alder Lake |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 3 200 МГц |