3 100 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2 год. при середньому навантаженні, ємність 37Wh Екран: Нормальний стан - присутні засвіти / потертості, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Сліди ремонту на заглушках петель.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 37 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | A6-5200 4(4)x2.00 GHz |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 год. |
| Внутрішня тактова частота | 2 MHz |
| Графічний чіпсет | Amd Radeon HD 8400 |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Картка | 2650385 |
| Клас | B |
| Код | ID512972 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | AMD A |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Тип матриці | TN |
| Тип процесора | AMD Athlon, Phenom, Turion |
| Частота пам'яті | 1 333 МГц |