5 900 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2 год. 15 хв. при середньому навантаженні, ємність 31Wh Екран: Гарний стан - присутні подряпини, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Невелика тріщинка біля порту VGA.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 31 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core i3-5005U 2(4)x2.00 GHz |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 год. 15 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 + AMD Radeon R5 M330 (DDR3 2048Mb) |
| Інші функції й особливості | Бюджетний ігровий |
| Інтерфейс HDD | M.2 Sata |
| Картка | 2443514 |
| Клас | A- |
| Код | ID475812 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Обсяг відеопам'яті | 2048 MB |
| Операційна система | Win10 x64 Home |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора Intel | 5-е Broadwell |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип відеопам'яті | DDR3 |
| Тип диска | M.2 Sata |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 2 133 МГц |