45 000 ₴
42 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 7 год. при середньому навантаженні, ємність 76Wh Екран: Відмінний стан, без дефектів Сліди дбайливої експлуатації. У комплекті чохол і зу.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Core i5-13420H 8(12)x4.60 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 7 ч. |
| Внутрішня тактова частота | 1.5 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Xe Graphics G4 48EU + NVIDIA GeForce RTX 5050 (GDDR7 8192Mb) |
| Інші функції й особливості | Геймерський |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 3001721 |
| Клас | A+ |
| Код | ID576062 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Обсяг відеопам'яті | 8192 MB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 13 Raptor Lake |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 3 200 МГц |