5 600 ₴
Показати оптові ціниБатарея 1 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 26Wh Екран: Нормальний стан - присутні засвічення, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 26 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core i3-5005U 2(4)x2.00 GHz |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 1 год. 30 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2 MHz |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | Sata 2.5 x2 |
| Картка | 2469447 |
| Клас | A- |
| Код | ID483023 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Home |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 5-е Broadwell |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | Sata 2.5 x2 |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 1 333 МГц |