10 500 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2 год. 15 хв. при середньому навантаженні, ємність 28Wh Екран: Гарний стан - присутні подряпини/потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 28 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-6300HQ 4(4)x3.20 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 год. 15 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2300 MHz |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 950M (DDR3 2048Mb) |
| Інші функції й особливості | Бюджетний ігровий |
| Інтерфейс HDD | M.2 NVME • Sata 2.5 |
| Картка | 2607508 |
| Клас | A- |
| Код | ID508439 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Обсяг відеопам'яті | 4096 MB |
| Осяг жорсткого диска | 500 GB |
| Операційна система | Win10 x64 Home License |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 6-е Skylake |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип відеопам'яті | DDR3 |
| Тип диска | M.2 NVME • Sata 2.5 |
| Частота пам'яті | 2 133 МГц |