8 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2 год. при середньому навантаженні, ємність 99Wh Екран: Гарний стан - присутні потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Покоцана гумка на рамці матриці, Зу в комплекті.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | macOS Monterey |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i7-4770HQ 4(8)x3.40 GHz |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 год. |
| Внутрішня тактова частота | 2.2 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Pro Graphics 580 |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 3008620 |
| Клас | B |
| Код | ID576820 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Операційна система | macOS Monterey |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 4-е Crystal Well |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Тип матриці | RETINA |
| Частота пам'яті | 1 600 МГц |