6 500 ₴
6 300 ₴
Показати оптові ціниБатарея 1 год. 15 хв. при середньому навантаженні, ємність 23Wh Екран: Нормальний стан - присутній жовтий ореол по краях / потертості на передньому шарі. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Сліди ремонту на задньому торці.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Клавіатура ноутбука має підсвічування. Завдяки цьому клавіші легко помітні в умовах низького освітлення, будь то темрява або слабко освітлена кімната. Крім того, підсвічування клавіатури сприяє більш швидкій та ефективній роботі, адже вам не потрібно нахилятися до неї, щоб розглянути клавіші. Це особливо актуально для людей з проблемами зору або тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.
Пристрій оснащений сенсорним екраном, що забезпечує більш природне та інтуїтивне керування. Користувачі можуть взаємодіяти з пристроєм, торкаючись екрана, швидко перемикатися між програмами, виконувати жести масштабування та прокручування, а також здійснювати інші операції. Це значно спрощує та прискорює процес роботи.
Сенсорний екран дозволяє легко вводити текст за допомогою віртуальної клавіатури, що особливо корисно у випадках, коли немає доступу до фізичної клавіатури або коли потрібне введення мовою з іншою розкладкою. Крім того, такий екран може бути особливо корисним для творчих завдань, таких як редагування фотографій та відео.
Завдяки своїй оптимальній продуктивності, він відмінно підійде:
Для роботи з великими документами Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: IP-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота у браузері понад 20 вікон, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD 1080p
Вимогливе програмне забезпечення: невеликі проекти Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D
Це досить продуктивна машина, яка легко впорається з усіма програмами, що використовуються у сучасних офісах. Цей ноутбук підійде для організації робочого місця в офісі, call-центрі менеджера, адміністратора і т.д. Його також можуть використовувати студенти для навчання, вчителі для різноманітності та покращення навчального процесу.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Жовтий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 23 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core i7-7500U 2(4)x3.50 GHz |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 1 год. 15 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2.7 MHz |
| Інші функції й особливості | Трансформер |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Картка | 2553240 |
| Клас | B |
| Код | ID492942 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 7-е Kaby Lake |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 2 400 МГц |