2 900 ₴
Показати оптові ціниБатарея 4 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 34Wh Екран: Присутні подряпини/потертості на передньому шарі/ засвіти. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Немає логотипів на кришці і топкейсі. Сліди ремонту на лівому верхньому кутку топкейса. Затерта клавіатура.
Це простий офісний варіант, який може використовуватися адміністратором, секретарем для документообігу, охороною для відеоспостереження, студентом або школярем для навчання, вчителем для різноманітності та покращення навчального процесу тощо. Цей ноутбук не підійде для виконання складних ресурсомістких завдань або вимогливих ігор.
Офіс: Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: ip-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота в браузері з 10 вікнами, нескладні хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче за HD 720p
.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 615 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 34 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core M3-7Y30 2(4)x2.60 GHz |
| Тип процесора | Core M |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 4 год. 30 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 1 MHz |
| Інші функції й особливості | Трансформер |
| Інтерфейс HDD | M.2 2242 |
| Картка | 2473884 |
| Клас | B |
| Код | ID483535 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Home |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 7-е Kaby Lake |
| Тип диска | M.2 2242 |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 1 600 МГц |