1 800 ₴
Показати оптові ціниБатарея Більше 8 год. при середньому навантаженні, ємність 40Wh Екран: Тріщина на тачскріні, сенсор працює. Засвіти по центру. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Велика потертість на кришці матриці.
Ноутбук конструктивно виконаний у стилі трансформер x360 - це мобільний пристрій, який поєднує в собі характеристики і функціональність як ноутбука, так і планшета. Такий пристрій має можливість розгортати кришку ноутбука на 360град., що дозволяє використовувати його як планшет, при цьому маючи повноцінну міцну конструкцію корпусу.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Пристрій оснащений сенсорним екраном, що забезпечує більш природне та інтуїтивне керування. Користувачі можуть взаємодіяти з пристроєм, торкаючись екрана, швидко перемикатися між програмами, виконувати жести масштабування та прокручування, а також здійснювати інші операції. Це значно спрощує та прискорює процес роботи.
Сенсорний екран дозволяє легко вводити текст за допомогою віртуальної клавіатури, що особливо корисно у випадках, коли немає доступу до фізичної клавіатури або коли потрібне введення мовою з іншою розкладкою. Крім того, такий екран може бути особливо корисним для творчих завдань, таких як редагування фотографій та відео.
Завдяки своїй оптимальній продуктивності, він відмінно підійде:
Для роботи з великими документами Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: IP-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота у браузері понад 20 вікон, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD 1080p
Вимогливе програмне забезпечення: невеликі проекти Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D
Це досить продуктивна машина, яка легко впорається з усіма програмами, що використовуються у сучасних офісах. Цей ноутбук підійде для організації робочого місця в офісі, call-центрі менеджера, адміністратора і т.д. Його також можуть використовувати студенти для навчання, вчителі для різноманітності та покращення навчального процесу.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 605 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 11.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 40 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Pentium N5030 4(4)x3.10 GHz |
| Тип процесора | Pentium |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | Понад 8 год. |
| Внутрішня тактова частота | 1.1 MHz |
| Інші функції й особливості | Трансформер |
| Інтерфейс HDD | M.2 2280 |
| Картка | 2473345 |
| Клас | B- |
| Код | ID483507 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Pro License |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 8 Gemini Lake |
| Тип диска | M.2 2280 |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 2 400 МГц |