4 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 3 год. 30 хв при середньому навантаженні, ємність 42Wh Екран: Гарний стан - присутні подряпини/пилинки в шарах, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Трохи підплавлений задній лівий кут топкейса.
Ноутбук можна заряджати через Type-C
Це універсальний стандарт, який використовується для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та ноутбуки. Тому вам не потрібно мати кілька зарядок. Type-C також підтримує швидке заряджання, дозволяючи зарядити ноутбук швидше, ніж за допомогою традиційного зарядного пристрою. Крім того, він може передавати більше енергії, ніж інші стандарти, що дозволяє заряджати потужніші пристрої.
Завдяки своїй оптимальній продуктивності, він відмінно підійде:
Для роботи з великими документами Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: IP-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота у браузері понад 20 вікон, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD 1080p
Вимогливе програмне забезпечення: невеликі проекти Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D
Це досить продуктивна машина, яка легко впорається з усіма програмами, що використовуються у сучасних офісах. Цей ноутбук підійде для організації робочого місця в офісі, call-центрі менеджера, адміністратора і т.д. Його також можуть використовувати студенти для навчання, вчителі для різноманітності та покращення навчального процесу.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Мультимедіа | |
|---|---|
| Веб-камера | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 605 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 11.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 42 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Pentium N5030 4(4)x3.10 GHz |
| Тип процесора | Pentium |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 3 год. |
| Внутрішня тактова частота | 1.1 MHz |
| Інші функції й особливості | Портативні |
| Інтерфейс HDD | M.2 2280 |
| Картка | 2473042 |
| Клас | B- |
| Код | ID483491 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Гб |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 8 Gemini Lake |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип диска | M.2 2280 |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 2 400 МГц |