2 500 ₴
Показати оптові ціниБатарея 4 год. при середньому навантаженні, ємність 33Wh Дефекти: Резонує лівий динамік, якщо тестувати музикою, то перешкод немає. Не працюють хоткеї кл. F4, F9 Екран: Нормальний стан - присутні засвічення / потрапляння пилинок, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Пристрій оснащений сенсорним екраном, що забезпечує більш природне та інтуїтивне керування. Користувачі можуть взаємодіяти з пристроєм, торкаючись екрана, швидко перемикатися між програмами, виконувати жести масштабування та прокручування, а також здійснювати інші операції. Це значно спрощує та прискорює процес роботи.
Сенсорний екран дозволяє легко вводити текст за допомогою віртуальної клавіатури, що особливо корисно у випадках, коли немає доступу до фізичної клавіатури або коли потрібне введення мовою з іншою розкладкою. Крім того, такий екран може бути особливо корисним для творчих завдань, таких як редагування фотографій та відео.
Це простий офісний варіант, який може використовуватися адміністратором, секретарем для документообігу, охороною для відеоспостереження, студентом або школярем для навчання, вчителем для різноманітності та покращення навчального процесу тощо. Цей ноутбук не підійде для виконання складних ресурсомістких завдань або вимогливих ігор.
Офіс: Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: ip-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота в браузері з 10 вікнами, нескладні хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче за HD 720p
.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Medion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 33 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Celeron N2920 4(4)x2.00 GHz |
| Тип процесора | Celeron |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 4 год. |
| Внутрішня тактова частота | 1.87 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics (Bay Trail) |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Картка | 2173342 |
| Клас | B- |
| Код | ID433885 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора Intel | G4 |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 1 600 МГц |