5 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 1 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 32Wh Екран: Нормальний стан - присутні подряпини/потертості на передньому шарі, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Невелика опуклість на топкейсі, потертості.
Завдяки своїй оптимальній продуктивності, він відмінно підійде:
Для роботи з великими документами Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: IP-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота у браузері понад 20 вікон, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD 1080p
Вимогливе програмне забезпечення: невеликі проекти Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D
Це досить продуктивна машина, яка легко впорається з усіма програмами, що використовуються у сучасних офісах. Цей ноутбук підійде для організації робочого місця в офісі, call-центрі менеджера, адміністратора і т.д. Його також можуть використовувати студенти для навчання, вчителі для різноманітності та покращення навчального процесу.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 32 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core i3-4010U 2(4)x1.70 GHz |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 1 год. 30 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 1.7 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4400 + NVIDIA GeForce GT 740M (DDR3 1024Mb) |
| Інші функції й особливості | Бюджетний ігровий |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Картка | 2879444 |
| Клас | B |
| Код | ID553175 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Обсяг відеопам'яті | 1024 MB |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 4-е Haswell |
| Тип відеопам'яті | DDR3 |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 1 600 МГц |