3 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 4 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 36Wh Не працює веб-камера і тачскрін. Екран: Нормальний стан - присутні засвічення помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Завдяки своїй оптимальній продуктивності, він відмінно підійде:
Для роботи з великими документами Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: IP-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота у браузері понад 20 вікон, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD 1080p
Вимогливе програмне забезпечення: невеликі проекти Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D
Це досить продуктивна машина, яка легко впорається з усіма програмами, що використовуються у сучасних офісах. Цей ноутбук підійде для організації робочого місця в офісі, call-центрі менеджера, адміністратора і т.д. Його також можуть використовувати студенти для навчання, вчителі для різноманітності та покращення навчального процесу.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Ні |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 500 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 36 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Celeron N3350 2(2)x2.40 GHz |
| Тип процесора | Celeron |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 4 год. 30 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 1.1 MHz |
| Інші функції й особливості | Трансформер |
| Інтерфейс HDD | M.2 Sata |
| Картка | 2610612 |
| Клас | B |
| Код | ID508596 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Pro License |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 7-е Apollo Lake |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 Sata |
| Частота пам'яті | 1 600 МГц |