10 500 ₴
Показати оптові ціниБатарея 3 год. при середньому навантаженні, ємність 32Wh Екран: Нормальний стан - присутні засвічення / потрапляння пилинок, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу
Завдяки своїй оптимальній продуктивності, він відмінно підійде:
Для роботи з великими документами Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: IP-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота у браузері понад 20 вікон, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD 1080p
Вимогливе програмне забезпечення: невеликі проекти Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D
Це досить продуктивна машина, яка легко впорається з усіма програмами, що використовуються у сучасних офісах. Цей ноутбук підійде для організації робочого місця в офісі, call-центрі менеджера, адміністратора і т.д. Його також можуть використовувати студенти для навчання, вчителі для різноманітності та покращення навчального процесу.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 32 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Ryzen 7 3700U 4(8)x4.00 GHz |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 3 год. |
| Внутрішня тактова частота | 2.3 MHz |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX Vega 10 |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2946284 |
| Клас | B |
| Код | ID564374 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Операційна система | Win11 x64 Home |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора AMD | Zen+ |
| Покоління процесора Intel | Zen+ (3000 Series) |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Тип матриці | TN |
| Тип процесора | Ryzen 7 |
| Частота пам'яті | 2 400 МГц |