



3 699 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Графіка | |
|---|---|
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-4590S 4(4)x3.70 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | HP 8105 |
| Блок живлення | 180 W |
| Внутрішня тактова частота | 3 MHz |
| Картка | 2636815 |
| Клас | А |
| Код | ID511334 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора Intel | 4-е Haswell |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Типорозмір | SFF |
| Частота пам'яті | 1 333 МГц |
| Чіпсет | H81 |