



10 199 ₴
9 799 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Пристрої зберігання даних | |
|---|---|
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Ryzen 5 2400G 4(8)x3.90 GHz |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 180 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.6 MHz |
| Картка | 2613357 |
| Клас | А |
| Код | ID507759 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привід | Так |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 2 133 МГц |
| Чіпсет | B350 |