11 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 4 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 63Wh Екран: Нормальний стан - присутні засвічення / потертості, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Немає однієї ламелі і тріщинка на решітці вентиляції.
Ноутбук оснащений вбудованим 4G модемом. Переваги використання такого модему це:
Ноутбук можна заряджати через Type-C
Це універсальний стандарт, який використовується для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та ноутбуки. Тому вам не потрібно мати кілька зарядок. Type-C також підтримує швидке заряджання, дозволяючи зарядити ноутбук швидше, ніж за допомогою традиційного зарядного пристрою. Крім того, він може передавати більше енергії, ніж інші стандарти, що дозволяє заряджати потужніші пристрої.
Клавіатура ноутбука має підсвічування. Завдяки цьому клавіші легко помітні в умовах низького освітлення, будь то темрява або слабко освітлена кімната. Крім того, підсвічування клавіатури сприяє більш швидкій та ефективній роботі, адже вам не потрібно нахилятися до неї, щоб розглянути клавіші. Це особливо актуально для людей з проблемами зору або тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.
Ноутбук оснащений вбудованим сканером відбитка пальця, який надає зручний та безпечний спосіб аутентифікації користувача.
Процес аутентифікації займає всього кілька секунд, що робить вхід до системи швидким та зручним.
Ноутбук відмінно підходить для:
Офіс: великі документи Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: ip-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота в браузері з більш ніж 20 вікнами, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD+ 1440p
Вимогливе ПЗ: Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D, обробка відео на початковому рівні, IT Develop
Це сучасний ноутбук з гарною продуктивністю. Сукупність параметрів машини дозволяє використовувати її для роботи в офісах IT-компаній. Ноутбук може бути використаний різними тестувальниками для роботи з емуляторами, інструментами автоматизації, Front end- та Back end-розробниками, верстальниками тощо.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 63 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i7-6700HQ 4(8)x3.50 GHz |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Да |
| Ємність батареї | 4 год. 30 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2.6 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 520 + NVIDIA Quadro M1000M (GDDR5 2048Mb) |
| Інші функції й особливості | Бюджетний ігровий |
| Інтерфейс HDD | M.2 2280 |
| Картка | 2490642 |
| Клас | B |
| Код | ID484392 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Обсяг відеопам'яті | 2048 MB |
| Операційна система | Win10 x64 Pro License |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 6-е Skylake |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 2280 |
| Частота пам'яті | 2 133 МГц |