6 500 ₴
Показати оптові ціниБатарея 1 год. 45 хв. при середньому навантаженні, ємність 48Wh Екран: Гарний стан - присутні потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Клавіатура ноутбука має підсвічування. Завдяки цьому клавіші легко помітні в умовах низького освітлення, будь то темрява або слабко освітлена кімната. Крім того, підсвічування клавіатури сприяє більш швидкій та ефективній роботі, адже вам не потрібно нахилятися до неї, щоб розглянути клавіші. Це особливо актуально для людей з проблемами зору або тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.
Завдяки своїй оптимальній продуктивності, він відмінно підійде:
Для роботи з великими документами Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: IP-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота у браузері понад 20 вікон, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD 1080p
Вимогливе програмне забезпечення: невеликі проекти Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D
Це досить продуктивна машина, яка легко впорається з усіма програмами, що використовуються у сучасних офісах. Цей ноутбук підійде для організації робочого місця в офісі, call-центрі менеджера, адміністратора і т.д. Його також можуть використовувати студенти для навчання, вчителі для різноманітності та покращення навчального процесу.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 520 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 48 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core i7-6500U 2(4)x3.10 GHz |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 1 год. 45 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2.5 MHz |
| Інші функції й особливості | Портативні |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Картка | 2487469 |
| Клас | А- |
| Код | ID484231 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора Intel | 6-е Skylake |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Частота пам'яті | 2 133 МГц |