11 900 ₴
Показати оптові ціниБатарея 4 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 38Wh Екран: Нормальний стан - присутні потертості на передньому шарі, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Ноутбук можна заряджати через Type-C
Це універсальний стандарт, який використовується для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та ноутбуки. Тому вам не потрібно мати кілька зарядок. Type-C також підтримує швидке заряджання, дозволяючи зарядити ноутбук швидше, ніж за допомогою традиційного зарядного пристрою. Крім того, він може передавати більше енергії, ніж інші стандарти, що дозволяє заряджати потужніші пристрої.
Наявність порту Thunderbolt – це універсальний, високошвидкісний та зручний інтерфейс, який дозволяє підключати до ноутбука різні пристрої, такі як жорсткі диски, зовнішні відеокарти, звукові карти, мережеві адаптери та багато іншого.
Наприклад, ви можете підключити один або кілька дисплеїв з високою роздільною здатністю для розширення робочого простору або підключити зовнішню відеокарту для підвищення продуктивності в іграх або інших ресурсомістких задачах.
Завдяки своїй оптимальній продуктивності, він відмінно підійде:
Для роботи з великими документами Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: IP-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота у браузері понад 20 вікон, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD 1080p
Вимогливе програмне забезпечення: невеликі проекти Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D
Це досить продуктивна машина, яка легко впорається з усіма програмами, що використовуються у сучасних офісах. Цей ноутбук підійде для організації робочого місця в офісі, call-центрі менеджера, адміністратора і т.д. Його також можуть використовувати студенти для навчання, вчителі для різноманітності та покращення навчального процесу.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 38 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Ryzen 5 3500U 4(8)x3.70 GHz |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 4 год. 30 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2.1 MHz |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Vega 8 |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2482502 |
| Клас | А- |
| Код | ID483980 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | Zen+ (3000 Series) |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 2 400 МГц |