



12 799 ₴
Показати оптові ціниi5-10400\2"4DDR 4\Sata 2.5 240\Win11, АІДА сток 65 градусів макс під час роботи в завданнях 75

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Core i5-10400 6(12)x4.30 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 280 W |
| Внутрішня тактова частота | 2.9 MHz |
| Картка | 2903765 |
| Клас | А |
| Код | ID554197 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Операційна система | Win11 x64 Home |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора Intel | 10-е Comet Lake |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Частота пам'яті | 2 666 МГц |
| Чіпсет | H410 |