



31 500 ₴
Показати оптові ціниE5-2696v3/64 GB ECC REG/Quadro P2000 5GB/SSD 512GB NVME/Win10

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 18 |
| Модель процесора | Xeon E5-2696v3 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 5120 MB |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 635 W |
| Внутрішня тактова частота | 2300 MHz |
| Графічний чіпсет | Quadro P2000 |
| Картка | 2447627 |
| Код | ID475969 |
| Кількість слотів пам'яті | 8 |
| Оптичний привід | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 Reg |
| Чіпсет | C612 |