


6 999 ₴
Показати оптові ціниE3-1240 v6/16gb

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 450 W |
| Внутрішня тактова частота | 3700 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics |
| Картка | 2309545 |
| Клас | А |
| Код | ID459534 |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Обсяг накопичувача | 0 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Оптичний привід | Так |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 10 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | Xeon |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Частота пам'яті | 2400 МГц МГц |
| Чіпсет | Intel C236 |