


19 999 ₴
Показати оптові ціни9700/32/1tb/

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 650 W |
| Внутрішня тактова частота | 3000 MHz |
| Графічний чіпсет | GeForce GTX 1070 |
| Картка | 2291564 |
| Код | ID435089 |
| Оптичний привід | Так |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Чіпсет | Intel C246 |