



7 799 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 630 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Чіпсет | Intel B250 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3400 MHz |
| Картка | 2242591 |
| Код | ID446665 |