



8 399 ₴
7 399 ₴
Показати оптові ціниE5-1620

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro 2000 |
| Об`єм відеопам'яті | 1024 MB |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1333 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Xeon |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 600 W |
| Внутрішня тактова частота | 2000 MHz |
| Картка | 2227679 |
| Код | ID403434 |
| Оптичний привід | Так |
| Чіпсет | Intel C602 |