

5 999 ₴
Показати оптові ціниi5-6500/8/240 (sata)/win10

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 530 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Чіпсет | Intel B250 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 210 W |
| Внутрішня тактова частота | 3200 MHz |
| Картка | 2182377 |
| Код | ID435315 |
| Тип настільного ПК | Компактний Desktop |
| Тип оперативної пам'яті | PC DDR4 |
| Типорозмір | SFF |