



5 100 ₴
Показати оптові ціниБлок живлення у комплекті!

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Ryzen 3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | ok |
| Внутрішня тактова частота | 2.6 MHz |
| Картка | 2079823 |
| Клас | А |
| Код | ID403414 |
| Оптичний привід | Немає |
| Тип настільного ПК | Компактний Desktop |
| Типорозмір | SFF |