



10 499 ₴
Показати оптові ціниРобоча станція Dell Precision Tower 3610 на базі 12-ядерного процесора Intel Xeon E5-2697 V2
Повністю протестований і готовий до роботи!
>
Гарантія 12 місяців!
Можливе зміна комплектації під Ваші вимоги!"
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІВКА!
Купуючи в нас системний блок, ви отримуєте:
.Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
ЗНИЖКИ на післягарантійне обслуговування по закінченню гарантійного терміну.
Можливість скористатись послугою trade-in, детальніше в розділі "Викуп ноутбуків і пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Тип процесора | Xeon |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 3072 MB |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 685 W |
| Внутрішня тактова частота | 2.7 MHz |
| Графічний чіпсет | Nvidia Quadro K4000 |
| Картка | 2003158 |
| Клас | А |
| Код | ID367372 |
| Кількість слотів пам'яті | 8 |
| Чіпсет | Intel C602 |