


12 599 ₴
Показати оптові ціниe3-1220 v6 itx плата 4 слоти (2 санчата)
Сервер Terra Miniserver G4 на базі 4-ядерного процесора Intel Xeon E3-1220 V6
Повністю протестований і готовий до роботи!
< /FONT>
Гарантія 12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
< /FONT>
Придбавши у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну.
Можливість скористатися послугою trade-in, детально в розділі Викуп ноутбуків та пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 400 W |
| Внутрішня тактова частота | 3 MHz |
| Картка | 1896421 |
| Клас | А |
| Код | ID367354 |
| Обсяг накопичувача | 240 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 10 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Тип диска | SSD |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | Xeon |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Чіпсет | Intel C242 |