


15 999 ₴
Показати оптові ціниБез санок для HDD. Гарантія 12 місяців!
Сервер HP ProLiant ML30 GEN9 на базі 4-ядерного процесора Intel Xeon E3-1220 V6
Повністю протестований і готовий до роботи!
< /FONT>
Гарантія 12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
< /FONT>
Придбавши у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну.
Можливість скористатися послугою trade-in, детально в розділі Викуп ноутбуків та пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Xeon |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 460 W |
| Внутрішня тактова частота | 3 MHz |
| Картка | 1884414 |
| Клас | A |
| Код | ID367388 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 ECC |
| Типорозмір | Tower |
| Чіпсет | Intel C236 |