Після замовлення і спілкування з продавцем товар так і не відправили вчасно, зіслались на погану роботу нової почти). Прийшлось купувати в іншому місці.
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Товар був готов до відправки, на жаль ми не можемо прискорити логістику компанії Нова пошта. Вибачте за доставлені незручності. Сподіваємось і в майбутньому бачити Вас серед наших клієнтів. Гарного дня!
товар відповідає заявленому. Ввічливий і надійний продавець. Рекомендую.