Доброго дня.У зв'язку з великим попитом на товар, сайт не встигає оновлювати інформацію про вже проданий товар, тому менеджери попереджають про відсутність товару і пропонують аналог.Вибачте за доставлені незручності.Сподіваємось і в майбутньому бачити Вас серед наших клієнтів. Гарного дня!
Купив дві клавіатури для різних ноутів . Якість , ціна : все круто. Дуже дякую. дуже купувати ще
виявилось неробочий пристрій, про що повідомив менеджер, обслуговування на гарному рівні
Пообіцяв оплатити доставку. Все ок, але доставка/зберігання в сумі вийшли 450 грн за посилку, яка приїхала 17го та скасована 31го. Спочатку написав поганий відгук, виправляю, так як добився від нп повернення частини суми, яку явно списали не по правилах.
Все гуд