Все добре, дякую)
Багато років працюю лише з ними. Класні специ, інженери з багатою практикою. в темі, завжди порадять, а не просто продавани
Не вперше замовляю і не вперше немає того, що замовив на одному складі. Починається маячня про заміну. Зрештою погодився на заміну(мало бути та сама термопаста, але не в блістері), але у посилку поклали зовсім іншу, в 10 разів дешевшу. Ну немає у вас одного великого складу, то не робіть один магазин на промі. Створіть декілька і проблеми не буде.
Доброго дня. Ми намагались Вам додзвонитися для вирішення цього питання, але не змогли. Будь ласка зателефонуйте , або напишіть в меседжер, ми обов'язково розберемося із цією ситуацією