



39 900 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8400F |
| Чіпсет | AMD A620 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Графічний чіпсет | Radeon RX 6600 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 750 W |
| Внутрішня тактова частота | 4.2 MHz |
| Код | NM049646 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |