9 749 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i3-8100T |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3.1 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова комплектація | Блок живлення |
| Код | NM066799 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Мережеві адаптери | LAN/Wi-Fi |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Чіпсет | B360 |