



3 100 ₴
3 000 ₴
Показати оптові ціниПК протестовано та повністю справний!
Блок живлення в комплекті (зовнішній).
Операційна система вже встановлена.
.Також є можливість укомплектувати Міні ПК Wi-Fi модулем за додаткову плату.
Короткі специфікації пристрою:
Модель: HP Compaq 8300 Elite USDT
Форм-фактор: USDT / Ultra Slim Desktop
Підтримка поколінь: g2-3
Сокет: LGA1155
Чіпсет: Q77
Слоти ОЗП: 2×DDR3 SODIMM
Слоти для накопичувачів: 1×2.5" SATA
Відеовиходи: 2×DisplayPort, 1×VGA

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 2500 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-3470 |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3.2 MHz |
| Код | NM030999 |
| Типорозмір | USFF |
| Чіпсет | Q77 |