


7 700 ₴
Показати оптові ціниПК протестований і справний!"
Блок живлення в комплекті.
Операційна система вже встановлена.
Може бути з COM портом або з VGA
Уточнюйте у менеджера
Також є можливість укомплектувати Міні ПК Wifi модулем за додаткову плату
Краткі специфікації пристрою:
Модель: Acer Veriton N N4670GT
Форм-фактор: USFF
Підтримка поколінь: g10
Сокет: s1200
Чипсет: B460
Слотів озу: 2*DDR4 SD
Слоти для накопичувачів: 2*M.2 1*2.5 SATA
Відеовиходи: 2*DP

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i3-10100 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3 MHz |
| Код | NM058194 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Типорозмір | USFF |
| Чіпсет | B460 |