4 900 ₴
Показати оптові ціниБатарея 4 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 56Wh Екран: Гарний стан - присутні подряпини, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Ні |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core i5-3340M 2(4)x3.40 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 4 год. 30 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2.7 MHz |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Картка | 3005086 |
| Клас | A |
| Код | ID576467 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Pro License |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 3-е Ivy Bridge |
| Дозвіл екрану | 1024×600 |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Частота пам'яті | 1 333 МГц |