

1 400 ₴
999 ₴
Сумка для ноутбука Case Logic Propel Attache Black (PROPA-116) - це стильне і практичне рішення для сучасного користувача. Вона поєднує в собі елегантний дизайн, висока якість матеріалів і продуману функціональність, роблячи її ідеальним вибором для роботи і повсякденного використання.
Основне відділення ущільнене для ноутбука до 15,6 дюймів з додатковою кишенею для документів. Є містка передня кишеня з панеллю-органайзером для дрібних аксесуарів.
Для комфортного перенесення передбачено м'яку ручку і знімний плечовий ремінь з наплічною накладкою, що запобігає ковзанню. Карабіни виконані з пластику.
Сумка виготовлена з високоякісного поліестеру, що забезпечує міцність та довговічність.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 290 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Код | NM064388 |