



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core i3-8130U 2(4)x3.40 GHz |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 6 год. |
| Внутрішня тактова частота | 2.2 MHz |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | M.2 Sata |
| Клас | A- |
| Код | NM066574 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Pro License |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 8-е Kaby Lake R |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 Sata |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 2 400 МГц |