



1 250 ₴
Показати оптові ціниСумка Mark Ryden MR8001 призначена для ноутбуків до 14 дюймів. Це стильна і компактна сумка, що ідеально підходить для повсякденного використання, що дозволяє зручно і безпечно переносити техніку і необхідні документи.
Усередині розташовані два відділення, одне з яких призначене для ноутбука і має м'яку захисну підкладку. Вона ефективно захищає пристрій від подряпин, ударів і вібрацій під час транспортування.
Ззовні передбачено три кишені: дві відкриті та одна на блискавці, оснащена зручним органайзером для аксесуарів - зарядного пристрою, миші, документів та інших дрібниць.
Сумка має знімний регульований ремінь через плече і ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
Виконана з міцного, зносостійкого і водовідштовхувального вінілу, стійкого до пошкоджень і погодних умов.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mark Ryden |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 380 мм |
| Код | NM061345 |