



1 450 ₴
Показати оптові ціниСумка для ноутбука MARK RYDEN MR425 - виконана в суворому мінімалістичному дизайні, що підходить як для повсякденного використання, так і для ділових поїздок.
Всередині розташоване основне відділення з м'якою захисною підкладкою, яка запобігає появі подряпин і захищає пристрій від ударів і вібрацій під час транспортування. Також передбачено зручний органайзер для аксесуарів, що дає змогу компактно розмістити зарядний пристрій, мишу, документи та інші необхідні дрібниці.
Сумка має знімний регульований ремінь через плече і ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
Виконана з міцного, зносостійкого і водовідштовхувального вінілу, стійкого до пошкоджень і погодних умов.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mark Ryden |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |
| Код | NM061344 |
| Колір | Темно-сірий |