



625 ₴
Показати оптові ціниЧехол-сумка SWEETONE ND03-B призначена для ноутбука 14-15 дюймів. Вона може використовуватися як чохол, ручка ховається, так і в якості портативної мінімалістичної сумки.
Усередині основного відділення дуже м'яка, потовщена, приємна на дотик внутрішня підкладка, яка захищає ваш ноутбук від подряпин або інших дрібних пошкоджень. Зовнішня кишеня на блискавці з органайзером усередині для блока живлення, мишки, блокнота і різних аксесуарів. Так само із заднього боку є ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Чехол-сумка виконана з високоміцної водонепроникної тканини - жаккард

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |
| Код | NM060707 |
| Матеріал | Жакард |
| Виробник | Китай |