Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Lenovo ThinkPad Mini Dock Plus Series 3 - це професійне рішення для тих, хто прагне перетворити свій ноутбук ThinkPad на повноцінну робочу станцію одним легким рухом. Завдяки надійному механічному з'єднанню, вона забезпечує миттєвий доступ до всієї периферії, моніторів і мережі без необхідності щоразу підключати безліч кабелів.
На відміну від звичайних USB-реплікаторів, ця док-станція використовує пряму шину передачі даних, що гарантує максимальну продуктивність без затримок. Наявність порту USB 3.0 дозволяє передавати великі обсяги даних зі швидкістю, що вдесятеро перевищує можливості попередніх поколінь.
| USB порти | 1 x USB 3.0, 5 x USB 2.0 |
| Відеовиходи | 2 x DisplayPort, 2 x DVI-D, 1 x VGA |
| Мережа | 1 x Gigabit Ethernet (RJ-45) |
| Аудіо | 1 x Вихід на навушники, 1 x Вхід для мікрофона |
| Живлення | Роз'єм для блоку живлення 90 Вт |

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Застосування док-станції | Для ноутбуків |
| Стан | Вживані |
| Тип док-станції | Мультимедійна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB 3.0 |
| Клас | A |
| Код | NM066133 |
| Потужність блоку живлення | 90 W |
| Тип | Док-станція |