



6 099 ₴
Показати оптові ціниПК протестовано та повністю справний!
Блок живлення в комплекті (зовнішній).
Операційна система вже встановлена.
.Також є можливість укомплектувати Міні ПК Wi-Fi модулем за додаткову плату.
Короткі специфікації пристрою:
Модель: Fujitsu Esprimo Q558 USFF
Форм-фактор: USFF / Desktop Mini
Підтримка поколінь: g8-9
Сокет: LGA1151
Чіпсет: H310
Слоти ОЗП: 2×DDR4 SODIMM
Слоти для накопичувачів: 1×M.2 NVMe, 1×2.5" SATA
Відеовиходи: 2×DisplayPort, 1×DVI

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 630 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3.6 MHz |
| Код | NM060449 |
| Типорозмір | USFF |
| Чіпсет | h310 |