30 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея від 8 год. при середньому навантаженні, ємність 44Wh Екран: Відмінний стан, без дефектів Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Вм'ятина на піддоні, тріщинка на тачпаді.- див. фото Оригінальна коробка в комплекті. Не оригінальна Type-C зарядка
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.




Завдяки високій продуктивності, це багатозадачний пристрій для комфортної роботи.
Продуктивності вистачить на користування будь-якими складними та вимогливими програмами, де необхідна обчислювальна потужність процесора.
В офісі можна відкривати будь-які файли, швидко та без обмежень редагувати їх, монтувати та обробляти фото та відео.
Перегляд фільмів у високій роздільній здатності як на екрані так і при підключенні до телевізора.
Без проблем справляється з відтворенням відео в 2К і 60 кадрів в секунду.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Ні |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Apple M2 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 44 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M2 8(8)x0 GHz |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | Понад 8 год. |
| Внутрішня тактова частота | 0 MHz |
| Інші функції й особливості | Портативні |
| Інтерфейс HDD | eMMC/SSD |
| Картка | 2910001 |
| Клас | B |
| Код | ID555602 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Операційна система | MacOS Tahoe |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | ARM |
| Тип диска | eMMC/SSD |
| Тип матриці | RETINA |
| Тип процесора | Інше |
| Частота пам'яті | 4 800 МГц |