13 500 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2 год. 45 хв. при середньому навантаженні, ємність 39Wh Екран: Нормальний стан - присутні засвіти/потертості на передньому шарі, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Повний комплект.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Завдяки високій продуктивності, це багатозадачний пристрій для комфортної роботи.
Продуктивності вистачить на користування будь-якими складними та вимогливими програмами, де необхідна обчислювальна потужність процесора.
В офісі можна відкривати будь-які файли, швидко та без обмежень редагувати їх, монтувати та обробляти фото та відео.
Перегляд фільмів у високій роздільній здатності як на екрані так і при підключенні до телевізора.
Без проблем справляється з відтворенням відео в 2К і 60 кадрів в секунду.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 39 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-9300H 4(8)x4.10 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1240 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 год. 45 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2.4 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 + NVIDIA GeForce GTX 1050 Mobile (GDDR5 3072Mb) |
| Інші функції й особливості | Бюджетний ігровий |
| Інтерфейс HDD | Sata 2.5 • M.2 NVME |
| Картка | 2830735 |
| Клас | А- |
| Код | ID543749 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Обсяг відеопам'яті | 3072 MB |
| Осяг жорсткого диска | 1000 GB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | G9 |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | Sata 2.5 • M.2 NVME |