9 449 ₴
Показати оптові ціниE5-2620 v2/2*16gb ddr3 reg/240gb сата/hdd 500gb/quadro k2000 2гб

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 740 GB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Xeon E5-2620 v2 6(12)x2.60 GHz |
| Тип процесора | Xeon |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 680 W |
| Внутрішня тактова частота | 2.1 MHz |
| Графічний чіпсет | Quadro K2000 |
| Картка | 2525063 |
| Клас | А |
| Код | ID487442 |
| Кількість слотів пам'яті | 8 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 Гб |
| Осяг жорсткого диска | 500 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора Intel | 3-е Ivy Bridge |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Частота пам'яті | 1 333 МГц |
| Чіпсет | C600 |