24 799 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Пристрої зберігання даних | |
|---|---|
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Xeon E5-2690 v4 14(28)x3.50 GHz |
| Тип процесора | Xeon |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 6144 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | Hewlett-Packard HP Z640 Workstation |
| Блок живлення | 900 W |
| Внутрішня тактова частота | 2.6 MHz |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 980 Ti (GDDR5 6144Mb) |
| Картка | 2943473 |
| Клас | А |
| Код | ID380517 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 6-е Broadwell Server |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 2 400 МГц |
| Чіпсет | C612 |